DESATERO „PIVO V PLECHU“ ANEB PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS?

1. POMOC

nám rozhodně není lhostejná. Pro Nadační fond Kapky naděje, která pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovými onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně, jsme vytvořili LIMITOVANOU EDICI. Nákupem těchto plechovek přispíváte potřebným.

2. INOVACE,

to je náš cíl. Chceme zákazníkům dopřát lepší produkt díky té nejlepší technologii, kterou používáme – sterilizace, plnění a potisk plechovek.

3. VŠE SKLADEM,

na tom si zakládáme. Svět je plný těžkých rozhodnutí a my vám to svou pestrou nabídkou na našem e-shopu sice neulehčíme, ale zato garantujeme, že vše budete mít co nejdříve ve vaší lednici.

4. ORIGINALITA

je zaručena. Design plechovek, totiž vzniká v našem výrobním i plnícím centru v Dobřejovicích u Prahy. Plechovka je nejen praktický obal, ale stává se i sběratelským předmětem. A každý pivař jistě ocení, s jakým nadšením sládci vařili své řemeslné pivo.

5. VŽDY NOVÉ A KVALITNÍ

Do naší nabídky řemeslných piv zařazujeme jen piva, která sami ochutnáme. Myslíme přitom na vás, kteří hledáte nové chutě svého oblíbeného nápoje. Díky pružnosti naší výroby a téměř nekonečné nabídce českých minipivovarů, se můžete stále těšit na něco nového.

6. POŠTOVNÉ ZDARMA

Koupíte 24 plechovek a my je zdarma dovezeme tím nejlepším kurýrem, aby se jim cestou nic nepřihodilo. Co si víc přát, než mít zásobu a ještě ušetřit. To jet fér obchod.

7. LETEM PRAHOU A OKOLÍM,

to je naše expresní dodání. Obyvatelům hlavního města a okolí přivezeme jejich objednávku tentýž den v přesně vybraných hodinových časech. (omlouváme se, ale v současné chvíli jsme tuto službu dočasně pozastavili).

8. EXPEDICE

vaší objednávky je po celé České republice vyřízena do 2 pracovních dní. Většinou se nám to podaří i dříve, protože je nám jasné, že „pitný režim“ je pro naše zákazníky opravdu důležitý..

9. CHUŤOVKY OD PVP

Nejvíce nás těší radost našich zákazníků, nikdy nezapomínáme na něco víc.
Množstevní slevy. Při nákupu 3 ks a více plechovek od jednoho druhu piva dostanete lepší cenu.
Limitované edice. Stojíme za výrobou všech plechovek a vždy si s pivovary dohodneme pár kusů z jejich limitovaných edicí, které u nás najdete

Dárkové balíčky. Kdo by nechtěl dostat krásný dárek v dokonalém obalu? Originální dárkové balíčky jsou tu pro vás i pro všechny vaše blízké, kterým chcete udělat radost. Vyberte si hotová balíček nebo si sami složte jeho obsah.

10. UNIKÁTNÍ SORTIMENT

Máme největší výběr českých řemeslných piv v plechovkách, a neustále jej rozšiřujeme. Díky rozmanitosti pivních stylů si u nás každý milovník piva přijde na své.

O NÁS

ŘEMESLNÉ PIVO V PLECHOVCE.
OD SRDCAŘŮ PRO SRDCAŘE.

Jak nejlépe vystihnout poslání našeho projektu: „Pivo v plechu”?

Jsme parta (ne)obyčejných lidí, pro které je pivo ze všeho nejvíc srdeční záležitostí. Začalo tím, když si Jarda s Ivanem po pár krýglech v hospodě řekli, že poctivého českého řemeslného piva v plechovkách je na trhu pomálu. A nápad byl na světě! A ti dva se skvělého nápadu jen tak nevzdají.

Po měsících dřiny a pár probdělých nocích jsme dali vše potřebné dohromady a sen se stal skutečností. Naším hlavním cílem je, vám každý den přinášet - v plechovkách se skutečně originálním designem - co nejširší nabídku piv z malých pivovarů.

Je nad slunce jasné, že každý správný pivovarník je srdcař. A my moc dobře víme, s jakou péčí a láskou se pivo v malých pivovarech vyrábí. Tomuto ušlechtilému poslání častokrát pivovarníci zasvěcují celý svůj život a jejich příběhy dokážeme poslouchat stále dokola. Přinášejí rozmanitost pivních stylů, nebojí se experimentovat a nechávají nás objevovat stále nové, zajímavé chutě. Je to komunita, která drží pospolu, často si navzájem nezištně pomáhá. A to se nám líbí!

Mnozí už v minulosti uvažovali nad vlastními plechovkami, ale většinou to na něčem ztroskotalo. I proto dnes přicházíme, díky nejnovější moderní technologii, s nabídkou učinit pivo v plechu dostupnější i při menších objemech. A to se počítá, protože díky naší spolupráci s pivovary, budete spokojenější i vy - NAŠI PIVAŘI.

Je jasné, že pivo chutná nejlíp přímo v pivovaru, kam se vydáte na výlet s rodinou či přáteli. Tam, kde vám ho nabídnou přímo z tanku, často i se zajímavým výkladem. Ale taková možnost není vždy a všude, proto chceme podobný zážitek přinést přímo k vám domů.

Víme, že rádi poznáváte nové chutě či rádi obdarováváte své blízké originálními dárky. Za pivem vidíte příběh a zajímá vás, odkud pochází. A co je ze všeho nejdůležitější - umíte si ho vychutnat celým srdcem!

I proto k vám dnes přicházíme s nejširším výběrem toho nejlepšího piva v originálních plechovkách, které zasáhne všechny vaše smysly.

Objevujte a užívejte, budeme přitom rádi s vámi.

Na zdraví a buďte s námi na plech!

Za tým Piva v plechu

Marek

REPORTÁŽ TV PRIMA