Balíček pro skromné holky

Balíček pro skromné holky

Dočasně nedostupné
Popis

Máte rádi míchané nápoje a není čas se s nimi doma připravovat? Tak přesně pro vás je vytvořena naše nejlepší degustační sada tohoto léta. Šestice klasických, ale zároveň originálních drinků od každé velikosti, které z poctivých surovin vytvořil český výrobce WAXWING s.r.o. ve své destilérce Svach, známé také pro jménem „Svachovka“. Sada MILÁŠEK je doslova to, co jednou ochutnáte a už se s tím nebudete chtít nikdy rozloučit. Na cesty, domů, nebo do parku, vždy máte po ruce své oblíbené nápoje.

Degustační sada obsahuje:

2x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 250ml:  Mojito nikomu asi nějak zvlášť představovat nemusíme. Alkoholická báze je tvořená z velejemného lihu z cukrové melasy a směsi těch nejkvalitnějších aromat karibských rumů, v němž se po namíchání přes měsíc macerují štěpky z dubových sudů po Jamajském rumu. Zbytek drinku se skládá ze sirupu z třtinového cukru vařeného s vodou, v níž byla nejprve macerovaná máta a nakonec přidaná limetová šťáva.

1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Přitažlivá růžová barva nápoje a originální etiketa s motivem plameňáka odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Základem je opět London Dry Gin Waxwing prémiové kvality, který doplňuje domácí tonik s příchutí jahod navozující osvěžující náladu slunečných letních dnů. Doporučujeme podávat chlazené s jahodou.

Země původu: Česká republika
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Hmotnost: 3300 g