Balíček pro skromné kluky

Balíček pro skromné kluky

  • 4 x
    299 Kč 299 Kč/set
Skladem: 1 ks
Popis

Skromný chlap, skromný balíček… Máte rádi míchané nápoje a není čas se s nimi doma připravovat? Tak přesně pro vás je vytvořena naše nejlepší degustační sada tohoto léta. Šestice klasických, ale zároveň originálních drinků od každé velikosti, které z poctivých surovin vytvořil český výrobce WAXWING s.r.o. ve své destilérce Svach, známé také pro jménem „Svachovka“. Sada MILÁŠEK je doslova to, co jednou ochutnáte a už se s tím nebudete chtít nikdy rozloučit. Na cesty, domů, nebo do parku, vždy máte po ruce své oblíbené nápoje.

Degustační sada obsahuje:

2x Skinny B*tch Svachovka 7,2% alk. 250ml: . Skinny B*tch je míchaný nápoj bez cukru a navíc velmi osvěžující. Právě proto je velmi oblíben mezi modelkami, které si pečlivě hlídají kalorie a také všemi co chtějí zažít pořádnou jízdu bez bolení hlavy. Doporučujeme podívat s ledem a plátkem limetky.

1x River Dog & Cola Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x River Dog & Cola Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Tohle je úplná klasika míchaných nápojů. Tuzemák RIVER DOG 38% ukazuje, že se to dá dělat i pořádně. Vznikl jako pocta říčním plavcům horní části řeky Vltavy, kde destilérka Svach stojí. Je kvalitní, sladký a jemný. Ve spojení s colou  vzniká jedinečný míchaný nápoj, kterému rozhodně neodoláte. Doporučujeme podávat vychlazený s plátkem citronu.

Země původu: Česká republika
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Hmotnost: 3300 g