Balíček pro velké holky

Balíček pro velké holky

  • 12 x
    755 Kč 755 Kč/set
Skladem: 5 ks
Popis

Jste skvělé velké holky? Máte rádi míchané nápoje a není čas se s nimi doma připravovat? Tak přesně pro vás je vytvořena naše nejlepší degustační sada tohoto léta. Čtveřice originálních drinků, které z vás udělají zlobivé, ale zároveň senzační holky, je stvořen pro jakoukoliv příležitost. Na cesty, domů, nebo do parku, vždy máte po ruce své oblíbené nápoje.

Degustační sada obsahuje:

1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Mojito nikomu asi nějak zvlášť představovat nemusíme. Alkoholická báze je tvořená z velejemného lihu z cukrové melasy a směsi těch nejkvalitnějších aromat karibských rumů, v němž se po namíchání přes měsíc macerují štěpky z dubových sudů po Jamajském rumu. Zbytek drinku se skládá ze sirupu z třtinového cukru vařeného s vodou, v níž byla nejprve macerovaná máta a nakonec přidaná limetová šťáva.

1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Přitažlivá růžová barva nápoje a originální etiketa s motivem plameňáka odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Základem je opět London Dry Gin Waxwing prémiové kvality, který doplňuje domácí tonik s příchutí jahod navozující osvěžující náladu slunečných letních dnů. Doporučujeme podávat chlazené s jahodou.

2x Apík Spritz Z&V 7,5% alk. 500ml, 2x Apík Spritz Z&V 7,5% alk. 250ml:   Hugo Apík Spritz je moderní letní nápoj vyrobený v České Republice. Kořeněný perlivý bitter, neboli hořký likér, který se vyznačuje nízkým obsahem alkoholu má oranžovou barvu, pomerančovou a lehce nahořklou chuť. Velmi podobný známemu Aperol Spritz..

1x Hugo bezinkový květ 7,5% alk. 500ml, 1x Hugo bezinkový květ 7,5% alk. 250ml:  Jemně žlutá barva se zelenkavými odlesky, svěží, ovocná vůně připomínají rozkvetlý květ černého bezu. V chuti je ovocné, svěží, kulaté a lahodné. V aroma opět chuť rozkvetlého černého bezu. Menší podíl alkoholu, lehká kulatost a méně intenzivní perlení než v běžných sektech. Velmi líbivé, vyrobené z odrůdy Veltlínské zelené. Víno, které zpříjemní pobyt nejen v letních dnech.

Země původu: Česká republika
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Hmotnost: 3300 g