Exkluzivní Dárková krabice Komiks  3D lak
Exkluzivní Dárková krabice Komiks  3D lak
Exkluzivní Dárková krabice Komiks  3D lak
Exkluzivní Dárková krabice Komiks  3D lak

Exkluzivní Dárková krabice Komiks 3D lak

  • 1 x
    550 Kč 550 Kč/ks
Skladem: >10 ks
Popis

Hledáte originální dárek pro ženu? Má ráda míchané nápoje, frizzante nebo apík? Tak přesně pro vás je vytvořena naše dárková krabice “KOMIKS” . 8 klasických, ale zároveň originálních drinků, které potěší všechny ženy. Dárková krabice “KOMIKS” je doslova to, co jednou darujete, ochutnáte a už se s tím nebudete chtít nikdy rozloučit. Na cesty, domů, nebo do parku, vždy máte po ruce své oblíbené nápoje.

Degustační sada obsahuje:

1x Frizzantinho polosuché 250 ml: Dobře vychladit! Klidně
přidat do štíhlé sklenky pár kostek
ledu. Frizzante Bianco je osvěžující, ovocité,
s jemnými lipovými tóny a vůní lučního kvítí. Staňte se
i doma barmanem a zkuste si ho namíchat s naší hroznovou šťávou a kapkou bezinkového sirupu. Stane se oblíbeným letním drinkem. Bez nadsázky. Užívejte to jemné perlení .

1x Skinny B*tch Svachovka 7,2% alk. 250ml: Skinny B*tch je míchaný nápoj bez cukru a navíc velmi osvěžující. Právě proto je velmi oblíben mezi modelkami, které si pečlivě hlídají kalorie a také všemi co chtějí zažít pořádnou jízdu bez bolení hlavy. Doporučujeme podívat s ledem a plátkem limetky.

1x (NE)vinný střik polosuché 250 ml: Vinný střik je populární především v letních měsících, kdy dokáže skvěle osvěžit. Vřele doporučujeme na různé večírky, oslavy, svatby a další slavnostní příležitosti. Vyzkoušejte přidat zmrzlé hrozny nebo jahody společně s pár kostkami ledu.

1x Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml: Základem je Gin London Dry prémiové kvality. Je připravován z 19 druhů bylin, koření a chmele, které se 48 hodin macerují a následně průtahově 14 hodin destilují.  Ale všichni víme, že perfektní vyváženou chuť má GIN & Tonic hlavně díky tonicu. Ten ze Svachovky obsahuje koření, citronovou trávu a citronovou kůru, díky které je tento drink zcela perfektní. Osvěžující nádech čerstvého citronu, jemný dotek chmele a dochuť jalovce vás nenechá u jednoho drinku. Doporučujeme podávat chlazené s plátkem citronu.

1x Alkohinho & Spritz Jakub Kohák 250 ml: Apík Spritz je moderní nápoj vyrobený v České republice. Kořeněný jemně perlivý bitter, který se vyznačuje nízkým obsahem alkoholu má oranžovou barvu, pomerančovou a lehce nahořklou chuť. Velmi podobný známemu Aperol Spritz.

1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml: Přitažlivá růžová barva nápoje a originální etiketa s motivem plameňáka odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Základem je opět London Dry Gin Waxwing prémiové kvality, který doplňuje domácí tonik s příchutí jahod navozující osvěžující náladu slunečných letních dnů. Doporučujeme podávat chlazené s jahodou.

1x Betohinho 7,2% alk. 250ml: Tento perfektní drink ukazuje, že se to dá dělat poctivě a s láskou. Jedná se o kvalitní bylinný likér, který ve spojení s tonikem z destilérky Svachovka dává tomuto drinku velmi osvěžující chuť . Doporučujeme podávat vychlazený s plátkem citronu.

1x Hot Aperlinho Jakub Kohák 250 ml: Ohřej a vypij, to je přesně Hot Aperlinho z dílny Jakuba Koháka, vyrobený v České republice. Perfektní jemně hořká a jemně perlivá pomerančová chuť s aroma skořice, hřebíčku a vanilky, se stane úžasným společníkem do podzimního a zimního počasí. Hot Apík, který nejen zahřeje, ale hlavně rozjásá vaše chuťové buňky. Je výborný i vychlazený.

Země původu: Česká republika
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Druh: Míchané nápoje
Hmotnost: 3300 g