Exkluzivní Dárková krabice Láska  3D lak
Exkluzivní Dárková krabice Láska  3D lak
Exkluzivní Dárková krabice Láska  3D lak
Exkluzivní Dárková krabice Láska  3D lak

Exkluzivní Dárková krabice Láska 3D lak

  • 1 x
    500 Kč 500 Kč/ks
Skladem: >10 ks
Popis

Hledáte originální dárek pro maminku, tatínka nebo svou lásku? Tento úžasný set udělá obrovskou radost. Přesně pro milované je vytvořena naše dárková krabice “LÁSKA”. 5 perfektních míchaných drinků a 3 nealko prémiové drinky potěší opravdu každého. Nápoje vyrobené z poctivých surovin vytvořil český výrobce WAXWING s.r.o. ve své destilérce Svach, známé také pro jménem „SVACHOVKA“. Dárková krabice “LÁSKA” je doslova to, co jednou darujete, ochutnáte a už se s tím nebudete chtít nikdy rozloučit. Na cesty, domů, nebo do parku, vždy máte po ruce své oblíbené nápoje.

Degustační sada obsahuje:

1x Limonáda Mojito cocktail Svachovka 250ml: Oblíbený kubánský koktejl, který je výrazný svou mátovou a limetkovou chutí nejen osvěží, ale v nealko podobě si ho mohou dopřát i děti, abstinenti či těhotné ženy. Oslavte příchod teplého počasí. Doma, na cestách, v hospodě či v restauraci mu rozhodně nikdo nedokáže odolat. 

1x Limonáda Aperlino Svachovka 250ml: Oblíbený Italský nealkoholický koktejl, který je výrazný svou pomerančovou jemně hořkou chutí perfektně osvěží, Tento nápoj může ovlivniti děti. Oslavte příchod teplého počasí. Doma, na cestách, v hospodě či v restauraci mu rozhodně nikdo nedokáže odolat. 

1x Limonáda Ginger Beer Svachovka 250ml: Pikantní nealkoholické zázvorové pivo s typicky štiplavými tóny uspokojí chutě všech, kteří mají rádi netradiční limonády. Nic se totiž nemůže vyrovnat perfektně vyváženým mixům skvělých surovin. Tato limonáda přichází s cílem posunout vaše smysly na zcela novou úroveň.

1x Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml: Základem je Gin London Dry prémiové kvality. Je připravován z 19 druhů bylin, koření a chmele, které se 48 hodin macerují a následně průtahově 14 hodin destilují.  Ale všichni víme, že perfektní vyváženou chuť má GIN & Tonic hlavně díky tonicu. Ten ze Svachovky obsahuje koření, citronovou trávu a citronovou kůru, díky které je tento drink zcela perfektní. Osvěžující nádech čerstvého citronu, jemný dotek chmele a dochuť jalovce vás nenechá u jednoho drinku. Doporučujeme podávat chlazené s plátkem citronu.

1x Apík Bitter Spritz Svachovka 250ml 7,2% alk.: Unikátní míchaný drink APÍK BITTER SPRITZ, který vznikl u českého výrobce WAXWING s.r.o. z destilérky Svach, je prostě perfektní. Přitažlivá oranžová barva nápoje, odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Perfektní drink pro každou příležitost, a to kdekoli a kdykoli, je opravdu povedený a téměř totožný se známým drinkem APEROL SPRITZ. Doporučujeme podávat chlazené s plátkem pomeranče.

1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml: Přitažlivá růžová barva nápoje a originální etiketa s motivem plameňáka odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Základem je opět London Dry Gin Waxwing prémiové kvality, který doplňuje domácí tonik s příchutí jahod navozující osvěžující náladu slunečných letních dnů. Doporučujeme podávat chlazené s jahodou.

1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 250ml: Mojito - drink Mojito nikomu asi nějak zvlášť představovat nemusíme. A i když nejsme v Karibiku, pustili jsme se do takového menšího experimentu, který měl více než zdárný konec a my Vám můžeme představit poslední drink naší kolekce Ready 2 Drink koktejlů. Alkoholická báze našeho Mojita je tvořená z velejemného lihu z cukrové melasy a směsí těch nejkvalitnějších aromat karibských rumů, v němž jsme po namíchání nechali přes měsíc macerovat štěpky z dubových sudů po Jamajském rumu. Zbytek drinku je tvořený ze sirupu z třtinového cukru, který jsme vařili s vodou, ve které jsme nejprve nechali macerovat mátu a nakonec jsme přidali limetovou šťávu.

1x Moscow Mule Svachovka 7,2% alk. 250ml: Další drink z řady míchaných nápojů destilérky Svach je Moscow Mule. Moscow Mule se skládá pouze ze tří složek. Jak už název napovídá, základ je jemná vodka. K tomu šťáva z limetky a klasická letní kombinace je na světě. Co ale dělá Moscow Mule jedinečným koktejlem, je zázvorové pivo. Štiplavost zázvoru dodá říz v letních dnech a v noci naopak pěkně zahřeje. Originální servis v měděném hrnku ještě umocní jedinečnost koktejlu.

Země původu: Česká republika
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Druh: Míchané nápoje
Hmotnost: 3300 g