Párty set pro opravdickou partu

Párty set pro opravdickou partu

Dočasně nedostupné
Popis

Máte rádi míchané nápoje a není čas se s nimi doma připravovat? Tak přesně pro vás je vytvořena naše nejlepší degustační sada tohoto léta. Šestice klasických, ale zároveň originálních drinků od každé velikosti, které z poctivých surovin vytvořil český výrobce WAXWING s.r.o. ve své destilérce Svach, známé také pro jménem „Svachovka“. Sada MILÁŠEK je doslova to, co jednou ochutnáte a už se s tím nebudete chtít nikdy rozloučit. Na cesty, domů, nebo do parku, vždy máte po ruce své oblíbené nápoje.

Degustační sada obsahuje:

1x Moscow Mule Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Moscow Mule Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x Moscow Mule Svachovka 7,2% alk. 750ml: Moscow Mule se skládá pouze ze tří složek. Jak už název napovídá, základ je jemná vodka. K tomu šťáva z limetky a klasická letní kombinace je na světě. Co ale dělá Moscow Mule jedinečným koktejlem, je zázvorové pivo. Štiplavost zázvoru dodá říz v letních dnech a večer naopak pěkně zahřeje. 

1x Skinny B*tch Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Skinny B*tch Svachovka 7,2% alk. 250ml,1x Skinny B*tch Svachovka 7,2% alk. 750ml: . Skinny B*tch je míchaný nápoj bez cukru a navíc velmi osvěžující. Právě proto je velmi oblíben mezi modelkami, které si pečlivě hlídají kalorie a také všemi co chtějí zažít pořádnou jízdu bez bolení hlavy. Doporučujeme podívat s ledem a plátkem limetky.

1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x Mojito cocktail Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Mojito nikomu asi nějak zvlášť představovat nemusíme. Alkoholická báze je tvořená z velejemného lihu z cukrové melasy a směsi těch nejkvalitnějších aromat karibských rumů, v němž se po namíchání přes měsíc macerují štěpky z dubových sudů po Jamajském rumu. Zbytek drinku se skládá ze sirupu z třtinového cukru vařeného s vodou, v níž byla nejprve macerovaná máta a nakonec přidaná limetová šťáva.

1x Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 750ml:   Základem je Gin London Dry prémiové kvality. Je připravován z 19 druhů bylin, koření a chmele, které se 48 hodin macerují a následně průtahově 14 hodin destilují.  Ale všichni víme, že perfektní vyváženou chuť má GIN & Tonic hlavně díky tonicu. Ten ze Svachovky obsahuje koření, citronovou trávu a citronovou kůru, díky které je tento drink zcela perfektní. Osvěžující nádech čerstvého citronu, jemný dotek chmele a dochuť jalovce vás nenechá u jednoho drinku. Doporučujeme podávat chlazené s plátkem citronu.

1x River Dog & Cola Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x River Dog & Cola Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x River Dog & Cola Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Tohle je úplná klasika míchaných nápojů. Tuzemák RIVER DOG 38% ukazuje, že se to dá dělat i pořádně. Vznikl jako pocta říčním plavcům horní části řeky Vltavy, kde destilérka Svach stojí. Je kvalitní, sladký a jemný. Ve spojení s colou  vzniká jedinečný míchaný nápoj, kterému rozhodně neodoláte. Doporučujeme podávat vychlazený s plátkem citronu.

1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 500ml, 1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 250ml, 1x Pink Gin & Tonic Svachovka 7,2% alk. 750ml:  Přitažlivá růžová barva nápoje a originální etiketa s motivem plameňáka odlišují tento skvělý drink od všech ostatních. Základem je opět London Dry Gin Waxwing prémiové kvality, který doplňuje domácí tonik s příchutí jahod navozující osvěžující náladu slunečných letních dnů. Doporučujeme podávat chlazené s jahodou.

Země původu: Česká republika
Baleno v: DRINK2GO s.r.o.
Hmotnost: 3300 g